Склад Активу Турклубу “Університет”,
обраний в травні 2021 року

Володимир Триліс

Керівник

Тел.: +38 050 603 95 49

Майстер спорту з туризму. Великий досвід гірських, лижних, піших і водних походів. Веду Школу Передпохідної Підготовки (ШПП) для новачків. Люблю риболовлю і авторську пісню. Працюю в Інституті гідробіології НАНУ, вивчаю річки.

Людмила Коваленко

Комендантка

Ходжу в нескладні походи (1-3 к. с.) різноманітних напрямків – піші, водні, велосипедні, гірські; інколи вожу сама. Вважаю, що головне – не куди йдеш, а з ким. Буркотлива, прискіплива, але десь глибоко – добра. Працюю репетитором математики.

Олексій Дитиненко

Cпортсектор

В клубі вже п’ять років. Найбільші здобутки в клубі – дві гірські четвірки та купа друзів. Маю досвід керівництва гірського походу першої категорії складності. Люблю жити та пізнавати нове. Бажаю продовжувати гарні традиції турклубу та розвивати його. Від новачків очікую завзяття та бажання отримувати знання. Також ціную відповідальність. Повірте, в клубі ви знайдете купу можливостей для втілення своїх ідей та мрій.

Альона Гищак

Оргсектор

Ліс, гори, подорожі, фотографія – моє натхнення. Зараз ТКУ займає більше половини мого часу і я щаслива з того. В турклубі “Університет” маю бажання “творити”, втілювати ідеї, надихати та пізнавати, допоки “старість” не розлучить нас 🙂 .

Ольга Настенко

Фінансистка

В Клубі з осені 2018-го. Цікавить туризм пішохідний в будь-яких його проявах та водний низьких категорій. З ентузіазмом долучаюсь до клубних культурних заходів. Працюю на Київському картонно-паперовому комбінаті. Живу в Обухові і буду рада компанії на велопокатеньки в моїх краях  🙂 .

Вітаємо!

Маєте запитання? Оберіть одного з представників нашого клубу, щоб поспілкуватися в Telegram

Є питання? Пишіть!