Склад Активу Турклубу “Університет”,
обраний в січні 2023 року

Володимир Триліс

Керівник

Тел.: +38 050 603 95 49

Майстер спорту з туризму. Великий досвід гірських, лижних, піших і водних походів. Веду Школу Передпохідної Підготовки (ШПП) для новачків. Люблю риболовлю і авторську пісню. Працюю в Інституті гідробіології НАНУ, вивчаю річки.

Олег Триліс

Комендант

В походах буваю з першого року свого життя, здебільшого полюбляю некатегорійні сплави та інші види розслабленого бівакінгу. Люблю дизайн систем і намагаюсь розвивати саме системність клубу. Працюю менеджером в ІТ.

Лев Мазко

Cпортсектор

Провів значну частину життя в походах. Ходжу в походи різних типів та різної складності. Влітку люблю не напрягаючись сплавитись по Сейму, і так само люблю проїхати велоп’ятірку по Карпатах. Працюю арбористом та в промальпі.

Ганна Туровська

Оргсектор

Гори ⛰️ то любов 😍. Займаюсь бігом з перешкодами 🏃, скелелазінням 🧗, альпінізмом 🏔️, велопокатухи 🚴, загалом активно усе 🏇 🎾 🛹 🎻.

Обожнюю читати 📚, маю котиків 🐈 і песиків 🐕

Мрію про мир на планеті 🌍

Ольга Настенко

Фінансистка

В Клубі з осені 2018-го. Цікавить туризм пішохідний в будь-яких його проявах та водний низьких категорій. З ентузіазмом долучаюсь до клубних культурних заходів. Працюю на Київському картонно-паперовому комбінаті. Живу в Обухові і буду рада компанії на велопокатеньки в моїх краях  🙂 .

Вітаємо!

Маєте запитання? Оберіть одного з представників нашого клубу, щоб поспілкуватися в Telegram

Є питання? Пишіть!