Нужен ли нашему турклубу форум?

Всі питання, пов'язані з туризмом і діяльністю Клубу

Модератори: Олег Триліс, Палец

Нужен ли нашему турклубу форум?

Опитування закінчилось 11.05.2020, 14:42

да, нужен
32
94%
нет, предлагаю альтернативу
2
6%
 
Всього голосів: 34

Аватар користувача
Мизеракль
Досвідчений користувач
Повідомлень: 135
З нами з: 19.05.2018, 18:51
Звідки: Киев

Повідомлення Мизеракль »

Анастасия писав:Нужен
Спасибо за единогласное решение, но нет.
Аватар користувача
Анастасия
Досвідчений користувач
Повідомлень: 568
З нами з: 07.07.2009, 22:08
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення Анастасия »

Мизеракль писав:
Анастасия писав:Нужен
Спасибо за единогласное решение, но нет.
Это уже не первый раз обсуждается. Пока было озвучено два варианта -- исправлять этот форум или создать новый. Очень часто исправлять старый проект тяжелее, чем переписать заново. Как вариант можно попробовать найти человека, который исправит ошибки в этом движке форума и сделает его дизайн адаптивным под разные экраны (в т.ч. смартфон).
Я это всё к тому, что на голосование ДЧ уже надо выносить конкретные предложения.
Если лично Вам есть что предложить по поводу нового форума или Вы хотите возразить по поводу его необходимости, то напишите, пожалуйста, свое мнение тут:
http://www.tourclub.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=5715
Кто, если не мы?!
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Повідомлення Pashtet »

Якщо поставити питання "Що ми хочемо" всім клубівцям, over 100 людей, то ніколи не отримаємо єдиної відповіді, бо вони у кожної людини будуть трохи різними (а інколи - діаметрально протилежними). Тому, на мою думку, тут треба діяти таким чином: оргсектор стрворює робочу групу з трьох-чотирьох ентузіастів, які пророблюють ТЗ, після чого шукаютья виконавці робіт та визначається кошторис. З кількох варіантів (Коля, Вася, Петя) вибираєтья один оптимальний і у форматі "Виділяємо n грошей на ОСЬ ЦЕ (посилання на форум/ТЗ/демоверсія/щось ще)? - так/ні" виноситься на голосування ДЧ (якщо виставляти всі три - це знов перетвореться на обговорення і діло зависне або обросте холіварами).

Я погоджуюсь з Мизераклем, що без конкретних наочних переваг (а не описом в кілька рядків "щоб не треба було збільшувати екран, можливо встроювати відео та хостити картинки") мені важко проголосувати позитивно навіть за виділення $50, не кажучи вже про більші суми.

Може я, звісно, не показник, але поки що я не бачу доцільним витрачати двісті баксів навіть за повінстю новий зручний форум з усіма фішками. За новий сайт - можливо.
P.S. я вже не кажу про те, що і сам домен вважаю застарілим - мені б більше подовався, наприклад, www.universytetoutdoorclub.org.ua, або, скажімо, www.uoutdoorclub.in.ua. Але це суб'єктивно.
Хочеш щось змінити - починай з себе.
m4
Досвідчений користувач
Повідомлень: 31
З нами з: 11.09.2013, 22:14
Звідки: Київ

Повідомлення m4 »

> наочних переваг

наприклад, https. щоби люди, які не розуміють смислу із цього перекресленого замочка біля адреси сторінки не ставили на форум якийсь свій хороший пароль від інших місць, а потім дивувалися, чому ж це у них крадуть акаунти.
з іншого боку, його можна спробувати прикрутити і до поточного форуму.

> За новий сайт
якщо вирішите, що основний сценарій використання форуму швидше для оголошень та публікацій невеликих статей а-ля блог, ніж для ведення довгих дискусійних тем (типа пару років), то є смисл тоді зробити сайт на банальному вордпресі, я чомусь впевнений, що простенький форум до нього можна нескладно прикрутити.
Аватар користувача
Оля Настенко
Актив
Повідомлень: 195
З нами з: 15.01.2019, 13:47

Повідомлення Оля Настенко »

Pashtet писав:оргсектор стрворює робочу групу з трьох-чотирьох ентузіастів, які пророблюють ТЗ
І на основі чого 4 людини будуть проробляти ТЗ? Якщо власних і того, що хтось десь говорив раніше, то при голосуванні отримаємо конфронтацію - "я б проголосував "за", але ТЗ криве", шляхом суперечок щось додасться в ТЗ, зміниться кошторис і все по колу.
Давайте оголошувати якийсь тиждень, де б кожен мав змогу написати, як він це бачить і що хоче. І ось вже з цих даних ентузіасти могли б винести якесь узагальнююче ТЗ, на яке складати кошторис і т.д.

Pashtet писав:За новий сайт - можливо.
Теж гарне питання, яке варто винести на розгляд у вище пропонованому форматі. Чи потрібен нам сайт взагалі? Дивлячись на поточний, то, грубо кажучи, обнять і плакать. Затрати будуть, але якщо не перший рік не було потреби вкладатись в поточний проект, то звідки з'явиться потреба в новому? Знову таки повертаюсь до Фейсбуку. Такі часи, що багато організацій вкладаються якісно в підтримку своїх сторінок на ФБ, взагалі не створюючи сайти.
Аватар користувача
Анастасия
Досвідчений користувач
Повідомлень: 568
З нами з: 07.07.2009, 22:08
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення Анастасия »

Оля Настенко, интерфейс ФБ меня очень сильно огорчает. Недавно попыталась найти страницу ТКУ в ФБ. Если бы не знала точно, как его искать -- не нашла бы. Оказывается, что поис в ФБ чувствителен к регистру. А поиск через гугл с ФБ не особо то дружит. Остаться без сайта и понадеяться на ФБ... такое себе. Могу привести кучу минусов ФБ. Как площадка для рекламы он ещё худо-бедно годится, но не более...

Оля Настенко писав:
Pashtet писав:оргсектор стрворює робочу групу з трьох-чотирьох ентузіастів, які пророблюють ТЗ
І на основі чого 4 людини будуть проробляти ТЗ? Якщо власних і того, що хтось десь говорив раніше, то при голосуванні отримаємо конфронтацію - "я б проголосував "за", але ТЗ криве", шляхом суперечок щось додасться в ТЗ, зміниться кошторис і все по колу.
Давайте оголошувати якийсь тиждень, де б кожен мав змогу написати, як він це бачить і що хоче. І ось вже з цих даних ентузіасти могли б винести якесь узагальнююче ТЗ, на яке складати кошторис і т.д.
Всеми четырьмя лапами ЗА!!!
Кто, если не мы?!
Аватар користувача
Геолог
Досвідчений користувач
Повідомлень: 547
З нами з: 29.08.2007, 11:47

Повідомлення Геолог »

Стив Джобс с помощью голосования придумал компьютер?

Амудсен с помощью голосования придумал идти на Южный полюс ? а собирался на Северный.

Вы с помощью голосования решаете для себя пойти в поход/концерт ?

Вы с помощью голосования выбираете актеров фильма который смотрите ?

- Вопрос ? Кто запускает тут голосование и верит что ГОЛОСОВАНИЕ даст правильный результат ? - Докажите мне свою правоту - голосование за выборы в клубе/ голосование нужен/ненужен форум ...
Вопрос - Вы голосованием хотите найти правильный ответ? или удачно про манипулировать ?
Востаннє редагувалось 28.04.2020, 14:09 користувачем Геолог, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Анастасия
Досвідчений користувач
Повідомлень: 568
З нами з: 07.07.2009, 22:08
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення Анастасия »

Геолог, голосование без смысла, мы это уже выяснили, успокойся, пожалуйста. И не нужно флудить.

Если лично тебе есть что предложить по поводу нового форума или ты хочешь возразить по поводу его необходимости, то напиши, пожалуйста, свое мнение тут:
http://www.tourclub.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=5715

На данный момент зарегистрированных пользователей 1718. Как думаете, сколько из них за две недели зайдут на форум и не поленятся нажать на кнопочку "да" или "нет"? :wink:
Кто, если не мы?!
Аватар користувача
Геолог
Досвідчений користувач
Повідомлень: 547
З нами з: 29.08.2007, 11:47

Повідомлення Геолог »

Спасибо. Я видел ту тему. Я о том что голосование - бессмысленно.
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Повідомлення Pashtet »

Андрію, нам важко серед нас знайти Джобса, Амундсена чи Спілберга, які були б впевнені на 100% у своїх діях. Тому і необхідна підтримка зі сторони оточуючих.
Правильної відповіді не існує, існують різні точки зору. І тут голосування не дуже вже і суттєве, набагато цінніше - поточне обговорення.

Оля, все правильно, описані тобою дії мають передувати (я про це не написав, бо думав що це очевидно). Щоправда, побажання можна писати вже, прямо сюди http://www.tourclub.kiev.ua/forum/viewt ... 5&start=30, не обмежуючи це всього лиш тижднем. Від того, що я напишу "пропозиції по оформленню технічних вимог приймаються до 15 травня" не думаю що комусь стане легше.
Але якщо хочете, давайте попросимо астрологів оголосити 11-17 травня тижнем пропозицій до ТЗ на форум, чо нє Зображення
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Аватар користувача
Альона Гищак
Досвідчений користувач
Повідомлень: 437
З нами з: 12.01.2019, 10:45

Повідомлення Альона Гищак »

Можливо для кого це єдиний форум, яким він користується, то Діма давав можливість протестувати і порівняти форум з новими опціями та існуючий форум. Було б чудово, що в кого є сумніви, починали з цього. На жаль, було тільки 3-4 бажаючих, які заходили і тестували.

Якщо буде бажання в Діми, то прошу його ще раз зареєструватися і дати можливість усім спробувати потестити новий, можливий форум.
Попередньо написавши за 3 дні, что з такого по такий прохання спробувати можливості нового форуму. Цю інформацію надіслати по чатам. Якщо потрібна моя допомога, завжди за.
Говорити можна багато, практака найкраще. А потім вже робити висновки.
Аватар користувача
Gilbo
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3146
З нами з: 02.11.2006, 15:22
Звідки: Тока шо из сауны!

Повідомлення Gilbo »

Анастасия
Рано, рано..
Еще немного надо было подождать, и решение о ненужности Форума было бы принято без твоей инициативы.
А так процесс оттягивается на неопределенное время)))
Экая ты вредительница!
"а потом свернет пространство, закуклится и остановит время"
(С)
Но есть вероятность и надежда, что этого все таки не произойдет, турклуб не провалится на 70 лет в июныйоктябрьвпереди, а снова станет "Университет".
у меня дикая аллергия на тупость. я сразу весь покрываюсь сарказмом.
Аватар користувача
Анастасия
Досвідчений користувач
Повідомлень: 568
З нами з: 07.07.2009, 22:08
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення Анастасия »

Gilbo, просьба не флудить. Если ты считаешь, что форум не нужен и можешь предложить альтернаву, то предлагай. Пиши по делу.

Если есть что предложить по поводу нового форума или ты хочешь возразить по поводу его необходимости, то напиши, пожалуйста, свое мнение тут:
http://www.tourclub.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=5715

И не рано, всему своё время. Проблема возникла именно сейчас, когда народ "расползся" по отдельным чатикам и забывает объявлять на форуме.
Кто, если не мы?!
Аватар користувача
Палец
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3885
З нами з: 23.10.2006, 17:50
Звідки: Lund, Sweden

Повідомлення Палец »

Геолог писав:Спасибо. Я видел ту тему. Я о том что голосование - бессмысленно.
А это и не голосование, это опрос общественного мнения. Голосование -- это когда проголосовали за какой-то вариант и претворили его в жизнь, а это -- чисто для принятия к сведению. Что по этому поводу будет сделано, пока совершенно неясно.
Вы млекопитающее? Тогда приятного вам млекопитания.
Олексій
Повідомлень: 17
З нами з: 04.10.2019, 00:50
Звідки: Київ

Повідомлення Олексій »

Pashtet писав: P.S. я вже не кажу про те, що і сам домен вважаю застарілим - мені б більше подовався, наприклад, www.universytetoutdoorclub.org.ua, або, скажімо, www.uoutdoorclub.in.ua. Але це суб'єктивно.
Такі довгі домени є проблематичним в сприйняті користувачами і новачками, чим коротше тим краще, бажано пов'язати це з основною назвою. Теж не бажано використовувати слово "outdoor" скільки в пошуку через гугл, можуть бути проблеми, з компаніями і магазинами які багато платять за свою рекламу, і наш ТКУ буде на 20-30 сторінці пошуку
Моя думка, форум однозначно потрібен, оскільки саме звідси я персонально беру всю важливу інформацію, чати це жах, якщо 2 дні не почитати в них повідомлення, можна не потрапити на цікаву подію. Для мене важлива лише оптимізація під мобільні девайси, але про неї вже говорили, тому це скоріше повторення
Одна минута решает исход баталии; один час - успех кампании; один день - судьбу империи(с)
Відповісти