Поділися спогадами про похід, внеси себе в історію ТКУ

Всі питання, пов'язані з туризмом і діяльністю Клубу

Модератори: Олег Триліс, Палец

Відповісти
Аватар користувача
Полященко Вікторія
Досвідчений користувач
Повідомлень: 25
З нами з: 01.11.2019, 19:40
Звідки: Київ

Поділися спогадами про похід, внеси себе в історію ТКУ

Повідомлення Полященко Вікторія »

Шукаємо охочих внести своє ім'я в історію ТКУ.
Для цьогорічного альбому ТКУ, розшукуються учасники і керівники походів, які хочуть поділитись враженнями зі своїх походів
Умови:
1. Текст про похід (бажано емоції, а не сухий звіт, приблизно 500 слів);
2. До 10 фотографій (якість дуже важлива, чим більша тим краще);
3. Це має бути цьогорічний похід з 1 вересня 2019 року по 31 серпня 2020 року (можна не категорійний), ПВД, і тп.

Інформацію в готовому вигляді висилати на ці 2 поштові адреси:
ВАЖЛИВО! обов'язково на обидві поштові скриньки
fw120g@gmail.com Алексей Арапко
gilbert5689@gmail.com Полященко Виктория

Вимоги до інформації в листі:
1. Фото повинні бути на гугл диску або іншому ресурсі з можливістю їх скачати, без втрати якості;
2. Текст в документі word;
3. Тема листа "альбом ТКУ".
Фінальна дата отримання робіт 10.08.2020
p.s. якщо серпневі походи закінчуються пізніше терміну здачі 10.08 - з радістю приймемо їх до 25.08
З повагою, ваші редактори альбому ТКУ
Востаннє редагувалось 24.07.2020, 19:46 користувачем Полященко Вікторія, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Оля Настенко
Актив
Повідомлень: 195
З нами з: 15.01.2019, 13:47

Re: Поділися спогадами про похід, внеси себе в історію ТКУ

Повідомлення Оля Настенко »

Полященко Виктория писав: 3. Це має бути цьогорічний похід з 1 вересня 2019 року по 31 серпня 2020 року
Фінальна дата отримання робіт 10.08.2020
коли фінал? 10-те вересня?

і хто за тими адресами то читатиме?))
Олексій
Повідомлень: 17
З нами з: 04.10.2019, 00:50
Звідки: Київ

Re: Поділися спогадами про похід, внеси себе в історію ТКУ

Повідомлення Олексій »

читатимуть всі хто займається редагуванням альбому це 8 людей
фінал подачі 10 серпня, у випадках походів що відбуваються, дату буде відтерміновано, якщо такі люди звісно забажають подати свої історії
Востаннє редагувалось 24.07.2020, 19:44 користувачем Олексій, всього редагувалось 1 раз.
Одна минута решает исход баталии; один час - успех кампании; один день - судьбу империи(с)
Аватар користувача
Полященко Вікторія
Досвідчений користувач
Повідомлень: 25
З нами з: 01.11.2019, 19:40
Звідки: Київ

Re: Поділися спогадами про похід, внеси себе в історію ТКУ

Повідомлення Полященко Вікторія »

Оля Настенко писав:
Полященко Виктория писав: 3. Це має бути цьогорічний похід з 1 вересня 2019 року по 31 серпня 2020 року
Фінальна дата отримання робіт 10.08.2020
коли фінал? 10-те вересня?

і хто за тими адресами то читатиме?))
Внесла правки по адресам, а по поводу походов - и их отчётов, если августовские заканчиваются позже срока сдачи 10.08 - с радостью примем их до 25.08
Аватар користувача
Оля Настенко
Актив
Повідомлень: 195
З нами з: 15.01.2019, 13:47

Повідомлення Оля Настенко »

Поставте галочку на заявку про відтермінування до 25/08. За свіжими слідами може бути натхнення))
Аватар користувача
Полященко Вікторія
Досвідчений користувач
Повідомлень: 25
З нами з: 01.11.2019, 19:40
Звідки: Київ

Повідомлення Полященко Вікторія »

Оля Настенко писав:Поставте галочку на заявку про відтермінування до 25/08. За свіжими слідами може бути натхнення))
Записали :wink:
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Re: Поділися спогадами про похід, внеси себе в історію ТКУ

Повідомлення Pashtet »

Полященко Виктория писав: 3. Це має бути цьогорічний похід з 1 вересня 2019 року по 31 серпня 2020 року (можна не категорійний), ПВД, і тп.

....

Фінальна дата отримання робіт 10.08.2020
p.s. якщо серпневі походи закінчуються пізніше терміну здачі 10.08 - з радістю приймемо їх до 25.08
З повагою, ваші редактори альбому ТКУ
Трошки неув'язки - а якщо це похід, скажімо, на День Незалежності ( 24.08 ), то він ще "цьогорічний", але вже не приймається.
Тоді або дати прийнятних походів знести на, скажімо, те ж 10 серпня, або дату прийняття віднести на 1 вересня.
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Олексій
Повідомлень: 17
З нами з: 04.10.2019, 00:50
Звідки: Київ

Re: Поділися спогадами про похід, внеси себе в історію ТКУ

Повідомлення Олексій »

Pashtet писав:
Полященко Виктория писав: 3. Це має бути цьогорічний похід з 1 вересня 2019 року по 31 серпня 2020 року (можна не категорійний), ПВД, і тп.

....

Фінальна дата отримання робіт 10.08.2020
p.s. якщо серпневі походи закінчуються пізніше терміну здачі 10.08 - з радістю приймемо їх до 25.08
З повагою, ваші редактори альбому ТКУ
Трошки неув'язки - а якщо це похід, скажімо, на День Незалежності ( 24.08 ), то він ще "цьогорічний", але вже не приймається.
Тоді або дати прийнятних походів знести на, скажімо, те ж 10 серпня, або дату прийняття віднести на 1 вересня.
чому ж, якщо людина подасть текст і фото 25 ми їх приймемо без проблем
поясню детально,
перша дата це рік календарний від вересня до кінця серпня, друга дата це фактичні можливості, редколегії на обробку отриманої інформації
Так само можна написати що у людей похід і 30 серпня... ну Паш це не серьозно, ставити такі питання
Одна минута решает исход баталии; один час - успех кампании; один день - судьбу империи(с)
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Повідомлення Pashtet »

Чого це не серйозно, просто час насправді актуальний для походів, наприклад:
- Льоша Дитиненко йде десь з 13.08 на два тижні;
- Даша Кошова звала клубівців в 3 к.с. в Карпати (не знаю чи хтось відізвався);
- в велочаті є запрошення на похід 9-23 серпня;
- запрошуються учасники в інший велопохід 8-16 серпня;
- є ще маса людей, яка пішла б у ще один велопохід у другій половині серпня (і скоріш за все фінішують якраз 25-го або пізніше);
- чув, що Льоша Оболенський набрав людей на похід, не знаю на які дати;
- Діма Романенко готовий планувати байдарковий похід, в якому День Незалежності буде десь посередині;
- по досвіду знаю, що буде ще кілька походів, про які ми дізнаємось тільки по фоткам у ФБ в останні дні літа.

І всі ці походи попадають у вказаний календарний рік, але просто фізично написати при них текст, вибрати і обробити фото та надіслати всю інформацію до 25.08 ніхто з них не встигне.
І на наступний рік це вже буде неактуально.

Тому я б рекомендував або посунути назад календарний рік, або спробувати розширити можливості редколегії)
ну не буває так, щоб прийом звітів по подіям завершувався раніше, ніж самі події
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Аватар користувача
Альона Гищак
Досвідчений користувач
Повідомлень: 437
З нами з: 12.01.2019, 10:45

Повідомлення Альона Гищак »

Паша, спасибо.хоть известно о походах, которые планируются. Какие из них являются клубными и кто планирует участвовать? На сколько точно данные походы будут? На сколько я понимаю, Леша в Норвегию, которая закрыта.будет поход? О походе Леши Оболенского не видела на форуме. Уже писали, не ананситруете походы, мы не можем их включать, так как не знаем о них. И хотите ли вы освещать в летописи, если умалчивается... Я вот в велочате не подписана, и не знаю о датах начала и окончания похода. Как быть?
Аватар користувача
Kefirek
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3112
З нами з: 14.05.2011, 14:29
Звідки: Вишгород
Контактна інформація:

Повідомлення Kefirek »

Pashtet писав:Чого це не серйозно, просто час насправді актуальний для походів, наприклад:
- Льоша Дитиненко йде десь з 13.08 на два тижні;
- Даша Кошова звала клубівців в 3 к.с. в Карпати (не знаю чи хтось відізвався);
- в велочаті є запрошення на похід 9-23 серпня;
- запрошуються учасники в інший велопохід 8-16 серпня;
- є ще маса людей, яка пішла б у ще один велопохід у другій половині серпня (і скоріш за все фінішують якраз 25-го або пізніше);
- чув, що Льоша Оболенський набрав людей на похід, не знаю на які дати;
- Діма Романенко готовий планувати байдарковий похід, в якому День Незалежності буде десь посередині;
- по досвіду знаю, що буде ще кілька походів, про які ми дізнаємось тільки по фоткам у ФБ в останні дні літа.
Йой, шо ж ти всіх спалив? Це ж втаємничені походи, про які слід дізнаватися з чуток на ПВД!

:wink:
Олексій
Повідомлень: 17
З нами з: 04.10.2019, 00:50
Звідки: Київ

Повідомлення Олексій »

Pashtet писав:Чого це не серйозно, просто час насправді актуальний для походів, наприклад:
- Льоша Дитиненко йде десь з 13.08 на два тижні;
- Даша Кошова звала клубівців в 3 к.с. в Карпати (не знаю чи хтось відізвався);
- в велочаті є запрошення на похід 9-23 серпня;
- запрошуються учасники в інший велопохід 8-16 серпня;
- є ще маса людей, яка пішла б у ще один велопохід у другій половині серпня (і скоріш за все фінішують якраз 25-го або пізніше);
- чув, що Льоша Оболенський набрав людей на похід, не знаю на які дати;
- Діма Романенко готовий планувати байдарковий похід, в якому День Незалежності буде десь посередині;
- по досвіду знаю, що буде ще кілька походів, про які ми дізнаємось тільки по фоткам у ФБ в останні дні літа.

І всі ці походи попадають у вказаний календарний рік, але просто фізично написати при них текст, вибрати і обробити фото та надіслати всю інформацію до 25.08 ніхто з них не встигне.
І на наступний рік це вже буде неактуально.

Тому я б рекомендував або посунути назад календарний рік, або спробувати розширити можливості редколегії)
ну не буває так, щоб прийом звітів по подіям завершувався раніше, ніж самі події
Це виглядає ніби нашим обов'язком є шукати цих людей і їх походи, просити скинути фото і написати текст. Ні це по бажанню, якщо люди такого бажання не виявляють, то чому нам їх розшукувати?
Я даю 100% гарантію вкажи ми дати на тиждень раніше чи пізніше, то було б кимось написано, "а в мене похід завершується 3 вересня, можна я вам 4 напишу, чи не напишу, але ви почекайте?"
на цьому завершується полеміка по датам, якщо хтось щось бажає написати по походам, будемо раді :wink:
Одна минута решает исход баталии; один час - успех кампании; один день - судьбу империи(с)
Відповісти