Облік клубного спорядження - 2021

Всі питання, пов'язані з туризмом і діяльністю Клубу

Модератори: Олег Триліс, Палец

Закрито
Назар
Повідомлень: 14
З нами з: 17.02.2018, 15:18
Звідки: Київ

Re: Облік клубного спорядження - 2021

Повідомлення Назар »

Передав Рюкзак 2 Ользі Сидорчук.
Назарій Покотило
Аватар користувача
Aerus
Досвідчений користувач
Повідомлень: 401
З нами з: 29.08.2012, 10:25
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Облік клубного спорядження - 2021

Повідомлення Aerus »

Передал ноутбук Интелу. 
Веревки В9 и В24 организаторам дистанции на "Обезьяннике".
Аватар користувача
Альона Гищак
Досвідчений користувач
Повідомлень: 437
З нами з: 12.01.2019, 10:45

Re: Облік клубного спорядження - 2021

Повідомлення Альона Гищак »

Казан 6 л 2021р. перейшов до мене
Стас
Досвідчений користувач
Повідомлень: 26
З нами з: 16.03.2014, 22:46
Звідки: Киев

Re: Облік клубного спорядження - 2021

Повідомлення Стас »

Залишив клубну гітару (зі смайликом) разом з чохлом (коричневим, тканевим) у таборі (в п'ятницю).
Також залишив три клубних карабіни для побудови дистанції (у суботу зранку): 5, 7, 10.
Стас
Досвідчений користувач
Повідомлень: 26
З нами з: 16.03.2014, 22:46
Звідки: Киев

Re: Облік клубного спорядження - 2021

Повідомлення Стас »

Бронюю до 25.10 зі списку клубного спорядження:
1) рюкзак (Волковський) 110+15;
2) спальник (Волковський) 4-х шаровий;
3) вісімку с08 (дюраль, чорна);
4) льодоруб (л-1);
5) кішки 5 BRS Snow Leopard (салатово-чорні);
6) каремат (з надписом Аліса)).
Стас
Досвідчений користувач
Повідомлень: 26
З нами з: 16.03.2014, 22:46
Звідки: Киев

Re: Облік клубного спорядження - 2021

Повідомлення Стас »

*рюкзак Волковський зеленого кольору.
Аватар користувача
aleksej
Досвідчений користувач
Повідомлень: 421
З нами з: 21.09.2015, 13:52
Звідки: Киев
Experience: 2ГР, 1ПР, 4ГУ

Re: Облік клубного спорядження - 2021

Повідомлення aleksej »

Забрав прапор у Юлії Самійленко
Лето это маленькая жизнь)
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Re: Облік клубного спорядження - 2021

Повідомлення Pashtet »

Стас писав: 12.09.2021, 16:22 Залишив клубну гітару (зі смайликом) разом з чохлом (коричневим, тканевим) у таборі (в п'ятницю).
Також залишив три клубних карабіни для побудови дистанції (у суботу зранку): 5, 7, 10.

Ну Стас, ну щоб тебе чорти вхопили!
Що я казав про те, як я буду відноситись до записів "приніс - і не знаю що було далі"? Ти ж мене бачив і в п'ятницю, і в суботу - чому не можна підійти і сказати "я приніс гітару, давай знайдемо людину яка забере або я заберу назад"?
Ладно ще карабіни на дистанції, їх я контролював при розборі. Усі інші клубівці, які йшли раніше і лишали в таборі спорядження, казали мені особисто що і де лишилось - у тебе не знайшлось хвилинки мене знайти? Кинути снарягу в таборі і написати про це через два дні - все одно що товариша кинути у небезпеці. Shame on you!
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Аватар користувача
Альона Гищак
Досвідчений користувач
Повідомлень: 437
З нами з: 12.01.2019, 10:45

Re: Облік клубного спорядження - 2021

Повідомлення Альона Гищак »

Просьба поставить на приход агроволокно. Цвет черный. Размер 7.50м×1.6 м. Спасибо!
Зображення
Аватар користувача
Yuliia Samiilenko
Досвідчений користувач
Повідомлень: 88
З нами з: 24.10.2014, 12:04
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Облік клубного спорядження - 2021

Повідомлення Yuliia Samiilenko »

Прапор ТКУ 7 передала Льоші Дитиненку.
“The harder the life, the sweeter the song.”
Аватар користувача
Олег Триліс
Актив
Повідомлень: 179
З нами з: 03.11.2012, 14:13
Звідки: Киев/Тайвань

Re: Облік клубного спорядження - 2021

Повідомлення Олег Триліс »

Получил на хранение генератор и комплектующие - переноску, канистру с топливом,итп.
Телеграм-бот для обліку клубного спорядження.
Таблиця-переклік клубного спорядження (стара більше не актуальна після 02.2023) тут.
Аватар користувача
Катя Коваль
Досвідчений користувач
Повідомлень: 45
З нами з: 29.10.2019, 16:21
Звідки: Киев

Re: Облік клубного спорядження - 2021

Повідомлення Катя Коваль »

Верёвки В19 и В30, карабины К14, А11, А12 оставила на Обезъяннике. О чём комендант был уведомлен.
Не могу пройти мимо безобразия. Так и хочется принять в нём участие.
Стас
Досвідчений користувач
Повідомлень: 26
З нами з: 16.03.2014, 22:46
Звідки: Киев

Re: Облік клубного спорядження - 2021

Повідомлення Стас »

Pashtet писав: 12.09.2021, 17:54
Стас писав: 12.09.2021, 16:22 Залишив клубну гітару (зі смайликом) разом з чохлом (коричневим, тканевим) у таборі (в п'ятницю).
Також залишив три клубних карабіни для побудови дистанції (у суботу зранку): 5, 7, 10.

Ну Стас, ну щоб тебе чорти вхопили!
Що я казав про те, як я буду відноситись до записів "приніс - і не знаю що було далі"? Ти ж мене бачив і в п'ятницю, і в суботу - чому не можна підійти і сказати "я приніс гітару, давай знайдемо людину яка забере або я заберу назад"?
Ладно ще карабіни на дистанції, їх я контролював при розборі. Усі інші клубівці, які йшли раніше і лишали в таборі спорядження, казали мені особисто що і де лишилось - у тебе не знайшлось хвилинки мене знайти? Кинути снарягу в таборі і написати про це через два дні - все одно що товариша кинути у небезпеці. Shame on you!
Востаннє редагувалось 13.09.2021, 18:46 користувачем Стас, всього редагувалось 1 раз.
Стас
Досвідчений користувач
Повідомлень: 26
З нами з: 16.03.2014, 22:46
Звідки: Киев

Re: Облік клубного спорядження - 2021

Повідомлення Стас »

Добре, наступного разу повідомлю тобі особисто, якщо буде така можливість.

Але цього разу так вийшло бо:

По-перше, гітара і карабіни були у списку клубного спорядження, що треба було принести для підготовки заходу, тому цілком вірогідно, що вони там будуть і ти про це вже знаєш;

По-друге, ніхто, нічого і нікого не кидав. Я приніс гітару в табір, сказав про це присутнім біля вогнища людям і гітара залишалася там.
Те ж з карабінами - я їх приніс, сказав про це, що я їх залишаю і поклав до купи з іншими елементами для дистанції. Шукати в той момент особу, яка взяла б на себе відповідальність подальшого зберігання у себе даного спорядження не вбачав ні коректним, відповідно до періоду, ні вчасним;

По-третє, з нашої останньої переписки, я чомусь зрозумів, що пріоритетним для резерву та передачі усе ж таки залишається повідомлення про це сюди - на форум. Тому, перш за все і написав сюди, хоча й, дійсно, через пару днів. Але раніше не було зрозуміло чи буде у мене можливість забрати спорядження назад після завершення заходу.
Стас
Досвідчений користувач
Повідомлень: 26
З нами з: 16.03.2014, 22:46
Звідки: Киев

Re: Облік клубного спорядження - 2021

Повідомлення Стас »

Стас писав: 13.09.2021, 18:41
Pashtet писав: 12.09.2021, 17:54
Стас писав: 12.09.2021, 16:22 Залишив клубну гітару (зі смайликом) разом з чохлом (коричневим, тканевим) у таборі (в п'ятницю).
Також залишив три клубних карабіни для побудови дистанції (у суботу зранку): 5, 7, 10.

Ну Стас, ну щоб тебе чорти вхопили!
Що я казав про те, як я буду відноситись до записів "приніс - і не знаю що було далі"? Ти ж мене бачив і в п'ятницю, і в суботу - чому не можна підійти і сказати "я приніс гітару, давай знайдемо людину яка забере або я заберу назад"?
Ладно ще карабіни на дистанції, їх я контролював при розборі. Усі інші клубівці, які йшли раніше і лишали в таборі спорядження, казали мені особисто що і де лишилось - у тебе не знайшлось хвилинки мене знайти? Кинути снарягу в таборі і написати про це через два дні - все одно що товариша кинути у небезпеці. Shame on you!
Добре, наступного разу повідомлю тобі особисто, якщо буде така можливість.

Але цього разу так вийшло бо:

По-перше, гітара і карабіни були у списку клубного спорядження, що треба було принести для підготовки заходу, тому цілком вірогідно, що вони там будуть і ти про це вже знаєш;

По-друге, ніхто, нічого і нікого не кидав. Я приніс гітару в табір, сказав про це присутнім біля вогнища людям і гітара залишалася там.
Те ж з карабінами - я їх приніс, сказав про це, що я їх залишаю і поклав до купи з іншими елементами для дистанції. Шукати в той момент особу, яка взяла б на себе відповідальність подальшого зберігання у себе даного спорядження не вбачав ні коректним, відповідно до періоду, ні вчасним;

По-третє, з нашої останньої переписки, я чомусь зрозумів, що пріоритетним для резерву та передачі усе ж таки залишається повідомлення про це сюди - на форум. Тому, перш за все і написав сюди, хоча й, дійсно, через пару днів. Але раніше не було зрозуміло чи буде у мене можливість забрати спорядження назад після завершення заходу.
Закрито