Положення
про мультиспортивні перегони “Чемпіонат м. Києва з пригодницьких перегонів”
м. Київ 26.10.2012 р.
1. Цілі та завдання
Популяризація та розвиток динамічного екстремального виду спорту. Залучення населення в регулярні заняття спортом в умовах природного середовища. Пропаганда здорового способу життя. Підготовка спортсменів до участі в міжнародних пригодницьких перегонах. Виявлення найсильніших мультиспортивних команд України та країн ближнього зарубіжжя.
2. Терміни та місце проведення змагань
25-26 травня 2013 р.
Місце проведення гонки - м. Київ .
Місце розташування базового табору буде оголошено після 15 травня 2013 р.
3. Організація та керівництво
Змагання проводить- Українська Асоціація Організаторів Пригодницьких Гонок
Організатори змагань - Київська міська державна адміністрація, Українська Асоціація Організаторів Пригодницьких Гонок, компанія «Sky Park», клуб мультиспортивних перегонів «OS-Direct».
4. Оргкомітет гонки
Організатор - компанія «Sky Park»
Голова оргкомітету – Микола Поплавко
Директор гонки, головний суддя – Олександр Іванов
Дизайнер траси – Олександр Дмитрук
Офіційний сайт гонки - http://ar-portal.org.ua .
5.Програма змагань
Змагання індивідуальні, залік проходить у двох класах:
1.Чоловіки
2.Жінки
6. Дисципліни
Біг, спортивне орієнтування, велосипед, ролики, плавання, спеціальні етапи.
7. Розпорядок змагань
25 травня
17-00-21-00 Подання заявок Реєстрація учасників
26 травня
8:00 – 9:30 Подання заявок. Реєстрація учасників
9:30 Брифінг
10:00 Старт
17:00 Фініш
18:00 Підведення підсумків змагань. Нагородження переможців.
8. Дистанція
8.1. Загальні умови проходження дистанції
Завданням спортсменів є пройти основну дистанцію за мінімальній час.,та вкластись в контрольний час. Перед стартом, учасники отримують біп-топи з номерами Біп-топ повинен постійно перебувати поверх решти одягу протягом усього маршруту. Фіксація пересування спортсменів відбувається на контрольних пунктах (КП), в яких організаторами може бути передбачено подолання певних природних або штучних перешкод. Фіксація проходження КП відбувається за допомогою системи електронної відмітки та(або) відмітки компостеру.
8.2. Картографічний матеріал
Для проходження траси гонки учасники отримують комплект картографічного матеріалу та легенди КП. Карти спортивного орієнтування - 1:15000 або 1:10000. Легенди КП несуть у собі інформацію про:
- Знаходження КП,
- Місце розміщення станції або компостеру,
- Необхідність виконання на КП спеціального завдання,
- Час функціонування КП (якщо такий призначено суддями).
8.3.Маршрут
Траса гонки складається з набору етапів з різними способами пересування і визначається на місцевості контрольними пунктами (КП), встановленими організаторами.
Кожний етап матиме КП встановлені в довільному порядку. Регламентом гонки буде визначено час протягом якого буде діяти КП «Старт_Фініш» (наприклад з 10.00 до 17.00). В цьому проміжку часу учасникам необхідно з’явитися на КП»Фініш».Також на дистанції будуть ПЗ (Пункт зміни дисциплін - це КП з суддями, яке завершує один етап маршруту, і є стартовим для іншого етапу), зробити відмітку про вихід на етап, пройти запланований (обраний) учасником маршрут, відмітившись при цьому КП, зробити відмітку про закінчення етапу.
Пропуск будь-якого КП не дозволяється та вважається сходом з дистанції.
8.4. Контрольні пункти (КП)
КП розташовані в місцях, що добре проглядаються, обладнані біло-червоною призмою, станцією для електронної відмітки та(або) компостером. Для фіксації присутності на КП кожен з учасників має чіп електронної відмітки (або картку для компостування). Вони закріплюються суддями на зап'ясті кожного учасника до старту. Для контролю КП будуть мати літеро-цифровий код, який команди повинні зафіксувати за відсутності на КП станції електронної відмітки( або компостеру).
8.5. Спеціальні завдання
Спеціальні завдання представляють собою обладнані суддями завдання. Учасники долають їх у порядку черги приходу на КП. Такі КП будуть обладнані не менш як двома-чотирма паралельними гілками проходження. Коригування часу на «відсидки» не передбачено. Умови подолання перешкоди і мінімально-необхідні при цьому заходи безпеки ставить суддя на КП. Суддя може зупинити учасника, якщо його дії не забезпечують безпеку , або порушують задані умови проходження.
8.6. Заборони і штрафи
Заборонено при проходженні дистанції і тягне зняття:
- Використання будь-якого транспорту, крім дозволеного організаторами, на конкретному етапі
- Рубка зелених насаджень
- Псування КП
- Їзда на велосипеді без каски, а в темний час без переднього і заднього світла по дорогах загального користування
Рекомендуємо дотримуватися правил дорожнього руху під час їзди по дорогах загального користування.
9. Спорядження
9.1. Обов'язкове спорядження учасника, яке повинно бути в наявності на дистанції:
•компас
•аптечка (бінт, зеленка, пластир, знеболюючі та серцеві засоби)
•мобільний телефон
•олівець
Додатково на етап «Плавання»
•надувний круг (здається суддям при реєстрації)
Продукти харчування, воду та інші речі, необхідні учасникам, вони беруть на дистанцію на свій розсуд.
10. Учасники
Учасником змагань може бути людина будь-якої статі. Кожен учасник повинен досягти повноліття на момент старту, підписати документ, згідно з яким знімає з організаторів відповідальність за своє життя і здоров'я.
10.1. Вимоги до учасників:
Кожен учасник повинен уважно ознайомитися з цими Правилами. Кожен учасник повинен мати добру фізичну підготовку, достатню для активного пересування протягом кількох годин, повністю усвідомлювати ризики, пов'язані з участю у перегонах. Участь у перегонах має на увазі повне і беззастережне прийняття і виконання Правил Гонки.
10.2. Реєстрація
Реєстрація підтверджує наступне: учасники усвідомлюють свій стан фізичного здоров'я і знають межі індивідуальних навантажень, а так само володіють усіма необхідними технічними навичками для виконання запропонованих завдань і етапів. Учасники звільняють організаторів від будь-якої матеріальної, цивільної або кримінальної відповідальності у разі тілесного ушкодження або матеріального збитку, понесеного ними протягом гонки. Учасники попередженні, що дистанція змагання є потенційно небезпечною, як у технічному, так і в природно-кліматичному плані.
10.3 Заявки на участь
Реєстрація на гонку здійснюється on-line. Офіційна реєстрація відкрита з 01.03.2013 року. Адреса форми реєстації буде повідомлена пізніше.
Розмір стартового внеску
Дата реєстрації та оплати
до 15 травня 2013 р..
100,00 грн
з 15 травня 2013 р.
150,00 грн
на місці старту без попередньої реєстрації
200,00 грн
Оплата стартового внеску здійснюється грошовим переказом за наступними реквізитами:
на карту ПриватБанка 6762 4683 0397 3931 одержувач Щедрова Олена Ігоревна
з обов’язковим повідомленням організаторів про здійснений платіж за адресою elen[dot]shchedrova[at]gmail[dot]com .
11. Обов'язки учасників
В обов'язки учасників входить дотримання даних Правил перегонів. Учасник, що зійшов з дистанції, повинен якнайшвидше зв'язатися з організаторами, з'явитися на фініш, здати контрольні чіпи (картки).
УВАГА! Організатори не несуть відповідальності за спорядження учасників, самовільно залишене ними на дистанції перегонів.
12. Захист навколишнього середовища
Організатори залишають за собою право дискваліфікувати учасників, помічених в недбалому і грубому ставленні до природи. Все сміття необхідно виносити з собою до місць утилізації в населених пунктах.
13. Спортивна етика
Правилами перегонів встановлено, що учасники змагань повинні доброзичливо ставитися один до одного. У випадку критичних ситуацій, команди повинні допомагати один одному незалежно від поточного результату. Правилами гонки людська взаємодопомога цінується вище спортивного результату.
14. Глядачі
Глядачі та ЗМІ можуть спостерігати за стартом гонки, етапами зміни видів і фінішем учасників. Правилами гонки дозволяється тільки моральна підтримка учасників. За отримання сторонньої допомоги учасник може бути дискваліфікований з гонки. Організатори залишають за собою право дозволу взаємодії ЗМІ з учасниками під час перегонів з метою максимальної популяризації змагань. Учасникам на старті, протягом гонки, в зонах зміни видів і на фініші можуть бути задані питання від ЗМІ.
15. Розміщення знаків спонсорів
Логотипи спонсорів та організаторів повинні бути розміщені відповідно до схеми розміщення логотипів, яка буде надана при реєстрації. Логотипи особистих спонсорів команди можуть бути розміщені тільки на місцях, вільних від логотипів організаторів і спонсорів гонки. На всьому протязі гонки на учасниках повинні бути надіті номери, що видаються перед стартом. Номери повинні бути ЗАВЖДИ надіті поверх іншого одягу учасника.
16. Підрахунок результатів
Переможці визначаються за наступними критеріями:
Переможцем визначається учасник який пройшов гонку за мінімальний час і вклався в контрольний час дистанції.
17. Визначення місць учасників:
 Результати підводяться окремо серед чоловіків та жінок.
18. Дискваліфікація зі змагань
Учасник може бути дискваліфікований при наступних порушеннях:
• Використання засобів транспорту, не обумовлених умовами змагань.
• Відсутність обов'язкового спорядження на старті.
• Грубе порушення правил змагань або порушення спортивної етики (ненадання допомоги постраждалим або перешкоджання іншим учасникам у досягненні фінішу - пошкодження КП та ін).
•Одержання учасником сторонньої допомоги, окрім медичної.
Протести подаються не пізніше ніж через 30 хв. після опублікування попередніх результатів з посиланням на порушення пункту даних Правил перегонів. Всі питання, пов'язані з визначенням підсумків змагань, а також окремі спірні питання - вирішує головний суддя. У разі незгоди з рішенням головного судді, учасники можуть звернутися в апеляційне журі Оргкомітету гонки.
19. Нагородження
Нагороджуються учасники, що зайняли перше, друге та третє місця,
Їм вручаються медалі, дипломи, та цінні призи від організатора гонки і спонсорів.
Організатори мають право корегувати умови проходження гонки.
Детальна поточна інформація по змаганнях розміщується на сайті ar-portal.org.ua.
Обговорення заходу на форумі Trevel-Extreme за адресою http://www.travel-extreme.com.ua/forum/ ... .php?id=55
“Чемпіонат м. Києва з пригодницьких перегонів"
Модератор: Ckona