ПРОДАНО. Бівачний мішок Salewa Powertex I

Куплю-продам-позичу

Модератор: Палец

Аватар користувача
Максим Козуб
Досвідчений користувач
Повідомлень: 260
З нами з: 16.03.2011, 16:49
Звідки: м. Київ

ПРОДАНО. Бівачний мішок Salewa Powertex I

Повідомлення Максим Козуб »

ПРОДАНО.

Продаю свій бівачний мішок Salewa Powertex I.
Мішок купувався влітку 2018 року, коли я їхав веломаршрут NorthCape4000. Використовувався приблизно тридцять ночей тоді, а після того буквально кілька ночей (наприклад, я в ньому ночував у Дземброні після "Нічного Чорногірського марафону"). Продається у зв'язку з тим, що я ним давно не користувався, а тепер купив собі великий каркасний біві.
Новий мішок в західних Інтернет-магазинах можна купити за 1700 гривень (без урахування доставки). За свій прошу 800 гривень, ціну можемо в розумних межах обговорювати.
Цей біві — безкаркасний. Характеристики нового мішка на сайті виробника: https://www.salewa.com/powertex-i-bivy- ... 2?c=516668. Мішок на одну людину. Я (зріст 188 см, вага 90 кг) почувався в ньому нормально. Надувний килимок Therm-a-Rest XLite Regular (довжина 183 см, найбільша ширина 51 см) вкладається нормально, я можу спати, тримаючи в біві якісь речі (невеликий рюкзак тощо). Надувний килимок Therm-a-Rest XTherm Large (довжина 196 см, найбільша ширина 64 см) вкласти можна, але тоді я нормально не влізаю навіть без спальника та речей :). (Це був просто експеримент, щоб приблизно зрозуміти граничні розміри килимка, який у цей біві впишеться.) Під дощем у цьому мішку кілька разів спав нормально; під страшними зливами не бував, тому про реальні границі водонепроникності нічого сказати не можу. Мішок "дихає", але після довгого перебування в закритому мішку під дощем якийсь мінімальний конденсат, наскільки пам'ятаю, був.
Зовнішній вигляд дивіться на фото. Помацати руками можна в Києві, заїхавши до мене (район станції метро "Берестейська"), або ж можу прихопити кудись на зустріч у місті.
Мішок у застібнутому стані:
Зображення

Мішок у розстібнутому стані (перепрошую за якість фото, я щось перемудрив зі світлом):
Зображення

Мішок із килимком XLite усередині й натягнутою відтяжкою:
Зображення

Чохол:
Зображення

Мішок у чохлі, реальна вага:
Зображення
Востаннє редагувалось 27.12.2021, 23:19 користувачем Максим Козуб, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
Максим Козуб
Досвідчений користувач
Повідомлень: 260
З нами з: 16.03.2011, 16:49
Звідки: м. Київ

Re: Продаю бівачний мішок Salewa Powertex I

Повідомлення Максим Козуб »

syalosovetskyi писав: 27.12.2021, 00:35 Беру
Я сейчас пришлю личным сообщением свой мобильный номер. Можно набрать хоть сейчас (я ещё примерно полчаса спать не лягу), и можем договориться завтра увидеться и, если биви устроит, произвести обмен его на дензнаки :).
syalosovetskyi
Повідомлень: 15
З нами з: 03.06.2021, 19:31

Re: Продаю бівачний мішок Salewa Powertex I

Повідомлення syalosovetskyi »

Ок, но позвоню уже завтра - я сейчас в тку кинозале)
Аватар користувача
Максим Козуб
Досвідчений користувач
Повідомлень: 260
З нами з: 16.03.2011, 16:49
Звідки: м. Київ

Re: Продаю бівачний мішок Salewa Powertex I

Повідомлення Максим Козуб »

syalosovetskyi писав: 27.12.2021, 00:42 Ок, но позвоню уже завтра - я сейчас в тку кинозале)
Хорошо, не вопрос! Привет Интелу и всем, кто там может меня помнить :). Утром буду ждать звонка.
Відповісти