Орден ТКУ. Кращий спортсмен(ка?) турклубу за 2021 рік

Всі питання, пов'язані з туризмом і діяльністю Клубу

Модератори: Олег Триліс, Палец

Відповісти
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Орден ТКУ. Кращий спортсмен(ка?) турклубу за 2021 рік

Повідомлення Pashtet »

В той час, як клубний фотоконкурс у самому розпалі (завершується подача робіт і от-от розпочнеться голосування), нагадаю, що спортивні амбіції клубу не поступаються амбіціям культурно-розважальним. За 2021 рік в клубі було пройдено близько 20 категорійних походів з пішого, гірського, водного, лижного, велотуризму. Організовувались клубні змагання - з водної техніки, гірської, велосипедної, різноманітні орієнтування. Наші учасники брали також участь у змаганнях більш високого рангу, таких як "Осінній лист" та "Київський листопад".
Тепер же, за вже трирічною традицією, ми визначимо, чий вклад в спортивні досягнення клубу в минулому році став найбільшим. Нагородимо його (або її) почесним значком "Орден ТКУ", сертифікатом та публічною славою:)

Нагадую, при визначенні кращого спортсмена враховуються наступні досягнення (в період з 01.01.2021 по 31.12.2021):
  • керівництво категорійними клубними та позаклубними походами;
  • участь у категорійних походах;
  • отримання призових місць в змаганнях з техніки туризму;
  • отримання призових місць в чемпіонатах з походів (суддівство звітів)*;
  • отримання призових місць в змаганнях з суміжних видів спорту (мультигонки, скелелазіння, орієнтування тощо).
Повний текст положення про орден ТКУ наведено в цій темі.
* - маються на увазі чемпіонати, які проводяться в цьому році (лютому-березні) по походам 2021 року або раніше, якщо вони не подавались на попередні чемпіонати. Докладніше на сайті ЦМКК.

Для забезпечення максимально об'єктивного підрахунку балів для визначення кращого спортмена прошу:
   - всіх клубівців: подумати і написати мені до 18 лютого, хто може претендувати на орден ТКУ за підсумками 2021 року. Пишіть також, про які з перелічених досягень щодо цих людей вам відомо, з вказанням категорійності походу, району, термінів проведення;
   - керівників категорійних походів: повідомити мене про проведені вами походи в 2021 році, ваші вищеперелічені досягнення, а також буду вдячний за списки учасників ваших походів.
Пишіть мені в Telegram @PavloNadtochyi.

Так як Орденом можна бути нагородженим лише один раз, то по вже нагородженим клубівцям підрахунок балів не проводиться. Це, нагадаю:
   - Володимир Триліс
   - Максим Горпенюк
   - Павло Надточий

Результати підрахунку будуть оголошені в квітні (після завершення чемпіонатів), нагородження - орієнтовно на найближчій після цього масовій клубній події (наприклад, змаганнях в Безрадичах).
Зображення
Хай переможе найспортивніший!
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Відповісти