ПВД Жорнівка – високий берег Ірпеня – Боярка 13.11.22.

Анонси і обговорення заходів

Модератор: Палец

Відповісти
Аватар користувача
ГалкаИ
Досвідчений користувач
Повідомлень: 392
З нами з: 01.04.2014, 14:46
Звідки: Киев
Контактна інформація:

ПВД Жорнівка – високий берег Ірпеня – Боярка 13.11.22.

Повідомлення ГалкаИ »

У Неділю 13 листопада ПВД Жорнівка – високий берег Ірпеня – Боярка.
Питань типу «як можна?...» - не здавати…з ними залишайтесь дома на дивані – фотки в інтернеті подивитесь. На сьогодні сенс наших ПВД (похід вихідного дня) – позитив-тренування-спілкування-перезавантаження. В ці вихідні нашому некомерційному заходу виповнюється 7 років – тож з багатьма ми крокуємо лісами вже якусь частину життя… і ці люди знають, що я завжди готуюсь, а з війною навіть старі маршрути, як цей, доводиться вивчати по-новому…
Отже…
Зустрічаємося на зупинці у Жорнівці (яка біля цвинтаря) о 9-30 (приблизно так).
50°19′05.3″N 30°09′06.32″E 
Логістика на сьогодні:
  1. Хоча маршрут ЛІНІЙНИЙ, оптимально своєю машиною доїхати то залізничної станції Боярка і там о 9-10 сісти на місцевий автобус номер 7. /(приблизно, кінцева зупинка 720 з Києва)/. Просимо зупинитись в Жорновці на зупинці біля кладовища. Атобус ходить рідко, тому в разі запізнення рятує лише таксі.
  2. О 7-50 від м. Нивки вирушає маршрутка 824 ( їде далі проспектом Перемоги), яка зупиняється у Жорнівці (зверніть увагу, що це не та, яка була раніше). Маршрутка ходить раз на годину. - Приходьте заздалегідь. Їде десь 1 год з хвостиком, тож на тій самій зупинці в Жорнівці біля кладовища виходите і трохи чекаєте. Вартість 45 грн.
 В інтернеті ще існує маршрут 766 з Святошино – але я чекала на ці маршрутки 40 хв – на власні очі побачила лише 824 і її інтернет розклад не співпадав з реальним, а розклад на неділю мені повідомив водій.
  1. Електричкою з Київ-Пасажирського чи Караваєвих дач до Боярки (напрямок Фастівський). Кому треба – цей розклад легко знайти в інтернеті і він має бути реалістичним.
Для бажаючих на першому пейзажному привалі на високому березі річки Ірпінь буде можливість «поплавати». За звичай, купаються лише ті, що «
мають трохи жирку», а такі як я за один перехід просто не встигають розігрітись. Тож думайте, чи брати рушник.
Одягаємо/беремо з собою: налобний ліхтарик типу petzl – ОБОВ’ЯЗКОВО, трекінгові палиці - бажано, зручне взуття - турист. черевики чи трекінгові кросівки, сідушка. Тепла куртка/жилетка - накинути на привалі і поки чекаємо на транспорт. Рукавички. Дивимося напередодні прогноз та екіпіруємося відповідно. На обіді всі допомагають збирати дрова, розпалювати вогонь.. - дівчата з манікюром беріть господарчі рукавички…
Кожен бере по 0,5 л води і невеликий термос із чаєм - пити по дорозі. Робимо загальний бутербродний обід, можна на решітці щось обсмажити + зваримо чай.
Кілометраж 20 +
Велика подяка Павло Журавель, якого я з хворою спиною ганяла по Боярці взнавати розклад автобусів.
Паша! Сподіваюсь на твою участь! …сто років не бачились.. а німесил/диклофенак я візьму про всяк випадок…
Нагадую контакти: Галина 0504429612
 Микола 0504429612 або 068 2765042
Після 22 години вже спимо
У комент під постом виставлю посилання на Гугл Карту, де приблизно, зупинка автобуса 7 у Боярці.
 
Люди суть то, что они делают, и ничего больше...
Аватар користувача
ГалкаИ
Досвідчений користувач
Повідомлень: 392
З нами з: 01.04.2014, 14:46
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: ПВД Жорнівка – високий берег Ірпеня – Боярка 13.11.22.

Повідомлення ГалкаИ »

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A ... N&__tn__=R]-R&c[0]=AT1-UgIO5flxVq89a_cp5PvN9Dmq406TqRatUtO70Cas8PdB0r_RuSnFXiXXcT9uQY1eV1JWNNTK9RECFRgrfZII58gOI0WkF0qLc91JM5OXTB4a7wzpIVoQVhUvLS9dNyUj9OB_u6GPTERLiNoACPKw2d-1k7SunSvgjvMjFP9OcLzuILfm
Люди суть то, что они делают, и ничего больше...
Аватар користувача
ГалкаИ
Досвідчений користувач
Повідомлень: 392
З нами з: 01.04.2014, 14:46
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: ПВД Жорнівка – високий берег Ірпеня – Боярка 13.11.22.

Повідомлення ГалкаИ »

Назад з Боярки - ходять різні маршрутки на Київ до 21 год. Ну, ми маємо бути раніше.
Теж недешево - 45 грн
Люди суть то, что они делают, и ничего больше...
Відповісти