Членство в ФСТУ

Всі питання, пов'язані з туризмом і діяльністю Клубу

Модератори: Олег Триліс, Палец

Відповісти
Аватар користувача
Kender
Досвідчений користувач
Повідомлень: 1262
З нами з: 03.04.2007, 20:52
Звідки: виртуальность...
Контактна інформація:

Членство в ФСТУ

Повідомлення Kender »

Подскажите, кто знает: наш клуб числится в Федерации?
Почему-то я его в списках не обнаружил. Смотрел здесь: http://www.fstu.com.ua/userfstu/

Я не знаю зачем это надо и какая с этого польза для клуба может быть, просто стало любопытно.
Индивидуальное членство нужно, насколько я понял, для оформления индивидуальных же спортивных разрядов, а вот клубное - хз.
Аватар користувача
Интел
Керівник турклубу
Повідомлень: 5016
З нами з: 23.10.2006, 21:49
Звідки: Киев

Повідомлення Интел »

Насколько я знаю, не числится. Во-первых, непонятно зачем. Во-вторых, непонятно как: мы не имеем юридического статуса общественной организации :)
Аватар користувача
Pashtet
Досвідчений користувач
Повідомлень: 976
З нами з: 02.09.2015, 20:41
Звідки: Київ
Experience: П2К, В2К, Вл1К, Вл2У, Г3У
Контактна інформація:

Повідомлення Pashtet »

Згідно Статуту Федерації спортивного туризму України:

3.1. Федерація будується на засадах індивідуального членства...
3.2. Членами Федерації можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які...

Про клуби нема згадок в Статуті взагалі. Хоча, у документах ФСТУ (постанова Виконкому ФСТУ від 2002 року) є згадка про колективне членство і видачу свідоцтва про це - не знаю, як це суміщується. Членські внески платять особи індивідуально (вступний - 50 грн., щорічний - 25 грн.) та місцеві федерації спортивного туризму (отут не до кінця вдуплив - що, правда, КМФСТ, КОФСТ та інші башляють по 400 грн./рік?).
Тому маю припущення, що клубне членство - більше як декларативне, по типу як просто опція у фільтрі пошуку. Ну і щоб на тому ж сайті навпроти прізвища, скажімо, Триліса В.В. у графі "Клуб" писалося "Університет":)

Може, будучи членом ФСТУ, ми більше будемо (цитата) содействовать пропаганде и развитию спортивного туризма (кінець цитати), хтось візьме та й наткнеться на сайт Федерації і дізнається, що можна і розряди оформити, навіть після першого походу 1 к.с... Так, ми про це і так говоримо, але здебільшого раз на рік.

Щодо юридичного статусу - знову ж таки, я не знайшов у "Положенні про Реєстр та облік членів ФСТУ" ніяких згадок про колективне членство - тому, думаю, вимог бути ГОшкою також немає. Та я і сумніваюсь, що той же МКС має такий статус. Глобус також не ГО.
Хочеш щось змінити - починай з себе.
Аватар користувача
Марія
Досвідчений користувач
Повідомлень: 903
З нами з: 22.09.2010, 13:04
Звідки: Чернігів
Контактна інформація:

Повідомлення Марія »

ГО "Команда МКС" код ЄДРПОУ 41813843...
... и мысленно щелкнуть хвостом:)
Аватар користувача
aleksej
Досвідчений користувач
Повідомлень: 421
З нами з: 21.09.2015, 13:52
Звідки: Киев
Experience: 2ГР, 1ПР, 4ГУ

Re: Членство в ФСТУ

Повідомлення aleksej »

Kender писав:Подскажите, кто знает: наш клуб числится в Федерации?
Почему-то я его в списках не обнаружил. Смотрел здесь: http://www.fstu.com.ua/userfstu/

Я не знаю зачем это надо и какая с этого польза для клуба может быть, просто стало любопытно.
Индивидуальное членство нужно, насколько я понял, для оформления индивидуальных же спортивных разрядов, а вот клубное - хз.
Нащ клуб вже є в переліку )
http://www.fstu.com.ua/userfstu/
Лето это маленькая жизнь)
Аватар користувача
Марія
Досвідчений користувач
Повідомлень: 903
З нами з: 22.09.2010, 13:04
Звідки: Чернігів
Контактна інформація:

Повідомлення Марія »

О, Льоша, ти зареєструвався :)
... и мысленно щелкнуть хвостом:)
Аватар користувача
aleksej
Досвідчений користувач
Повідомлень: 421
З нами з: 21.09.2015, 13:52
Звідки: Киев
Experience: 2ГР, 1ПР, 4ГУ

Повідомлення aleksej »

Марія писав:О, Льоша, ти зареєструвався :)
Так . Буду збирати розряди :wink:
Лето это маленькая жизнь)
Відповісти