РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПОЗДОРОВЛЕНЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ В ТКУ

Всі питання, пов'язані з туризмом і діяльністю Клубу

Модератори: Олег Триліс, Палец

Аватар користувача
Олег Триліс
Актив
Повідомлень: 179
З нами з: 03.11.2012, 14:13
Звідки: Киев/Тайвань

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПОЗДОРОВЛЕНЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ В ТКУ

Повідомлення Олег Триліс »

Друзі! Актив клубу наполегливо радить не додавати насильно людей у чати, в яких обговорюються поздоровлення та подарунки іншим членам клубу, або збираються кошти. Замість цього ми пропонуємо вам поширювати посилання-запрошення до групового чату, за яким всі бажаючі зможуть приєднатися самостійно. Таким чином вдасться уникнути небажаних чатиків та різноманітного морального дискомфорту.

З повагою,
Актив ТКУ 2020
Аватар користувача
Интел
Керівник турклубу
Повідомлень: 5016
З нами з: 23.10.2006, 21:49
Звідки: Киев

Повідомлення Интел »

Підтримую.
Традиція, що склалася останнім часом (створювати чат до ДН і додавати туди кого заманеться) має надто багато негативних психологічних наслідків. Слід визнати додавання інших людей у подібний чат неетичним. Бажаючий приєднатись має зробити це самостійно.
В старі часи традиція полягала в тому, що іменинник запрошував друзів до себе на ДН, а запрошені вже турбувалися про подарунок (груповий чи індивідуальний). На мій погляд, зараз доречно було б повернутись до цієї традиції і долучатись до обговорення подарунку лише запрошеним.
Аватар користувача
Kefirek
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3112
З нами з: 14.05.2011, 14:29
Звідки: Вишгород
Контактна інформація:

Повідомлення Kefirek »

Якщо виявилась така проблема, можна робити так:

1. Створити тему на форумі "Святкуємо День народження"
2. В темі кожен бажаючий створює допис типу "Наближається Днюха Паштєта, ось посилання на чатик в Телеграмі . Хто хоче - приєднуйтесь".
3. Хто хоче, переходить за посиланням і ся приєднує до чатика.

Всі щасливі.
Аватар користувача
Интел
Керівник турклубу
Повідомлень: 5016
З нами з: 23.10.2006, 21:49
Звідки: Киев

Повідомлення Интел »

Kefirek писав:Якщо виявилась така проблема, можна робити так:

1. Створити тему на форумі "Святкуємо День народження"
2. В темі кожен бажаючий створює допис типу "Наближається Днюха Паштєта, ось посилання на чатик в Телеграмі . Хто хоче - приєднуйтесь".
3. Хто хоче, переходить за посиланням і ся приєднує до чатика.

Всі щасливі.
Не кожному імениннику знайдеться кому створити допис. А якщо й знайдеться. то в один чат додасться 20 людей, а в другий - 2. Тому, у кого менше, завжди буде сумно. А от якщо сам іменинник буде запрошувати друзів, то приводів до суму не буде.
Аватар користувача
Альона Гищак
Досвідчений користувач
Повідомлень: 437
З нами з: 12.01.2019, 10:45

Повідомлення Альона Гищак »

Я дико извиняюсь, понимаю, что это Объявление, а не обсуждение. Но можно напишу?
Согласна, что пусть именинник собирает группу и они обсуждают подарки, а не писать на форуме и предлагать добавляться в чатики. Кого-то можно и пропустить случайно, будет обидно всем:(
Давайте сделаем просто клубную открытку... красивую, клубную :roll: Напечатаем, будем дарить тем, кто приносит тортик на ПВД и хочет угостить нас, а мы его/ее поздравим от клуба открыткой. Все остальное, личная инициатива именинника. Каждый желающий подпишет открытку и будет память внукам и правнукам:) Ну можно даже делать именную открытку,например, фото группы и именинник: из похода ,с флагом ТКУ (типа под старину сделать:)). Напечатать 5 минут, подписать, поздравить.

Ну я все. Прошу прощения :oops:
Аватар користувача
abenteurer
Досвідчений користувач
Повідомлень: 222
З нами з: 28.03.2014, 23:45
Звідки: Kyiv

Повідомлення abenteurer »

Странные вы, однако :)
Мне, например, не жалко для друга/подруги или того, с кем хорошо знакома, скинуть посильную сумму.
А если собирают для кого-то, кого я не знаю, можно ведь так и написать и выйти из чатика.
Но, честно говоря, не помню, чтобы меня добавляли в чаты, посвященные ДР незнакомых людей, по крайней мере, люди из ТКУ, так что такой проблемы не возникало :)
Аватар користувача
Оля Настенко
Актив
Повідомлень: 195
З нами з: 15.01.2019, 13:47

Re: РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПОЗДОРОВЛЕНЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ В ТКУ

Повідомлення Оля Настенко »

Олег Трилис писав:Друзі! Актив клубу наполегливо радить не додавати насильно людей у чати ...
Не збурюю те, як останнім часом відбуваються привітання в Клубі. Тут цілком зрозумілі аргументи і вони певною мірою доцільні. Ні попередній практиці, то ні.
Але як та, що отримала зауваження, прошу також окремо таки прокоментувати випадки, коли Дн в поході.
Виходить, що всі так чи інакше запрошені. І це етично кидати посилання на обговорення організаційних моментів такого заходу в поході туди, де бачитиме іменинник? Тобто є ймовірність, що не всі учасники доєднаються - і ми показуємо це імениннику? Також це показує, що ми готуємось, і відповідно він теж отримує психологічний дискомфорт, що таки треба точно щось нести, аби виставитись. А якщо ти хочеш зробити сюрприз імениннику? Де тоді грань дискомфорту одних і комфорту інших?
Аватар користувача
Альона Гищак
Досвідчений користувач
Повідомлень: 437
З нами з: 12.01.2019, 10:45

Re: РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПОЗДОРОВЛЕНЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ В ТКУ

Повідомлення Альона Гищак »

Оля Настенко писав: Також це показує, що ми готуємось, і відповідно він теж отримує психологічний дискомфорт, що таки треба точно щось нести, аби виставитись.
На сколько я знаю, именинник и так знает, что его будут поздравлять, так как спрашивают, чтобы он/она хотели:)
Аватар користувача
Оля Настенко
Актив
Повідомлень: 195
З нами з: 15.01.2019, 13:47

Re: РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПОЗДОРОВЛЕНЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ В ТКУ

Повідомлення Оля Настенко »

Алена Гищак писав: На сколько я знаю, именинник и так знает, что его будут поздравлять, так как спрашивают, чтобы он/она хотели:)
Не всегда. Порой есть приближенные, которых можно допросить :twisted: а именинник потом приятно удивлён, что что-то этакое происходит.

И кажется, вообще можно поставить себе в настройках запрет на хаотичное добавление в группы. Так сказать, обезопась себя сам, не надеясь на порядочность других.
Аватар користувача
Альона Гищак
Досвідчений користувач
Повідомлень: 437
З нами з: 12.01.2019, 10:45

Повідомлення Альона Гищак »

Для информации.
Создана первая экспериментальная открытка для поздравления именинников с Днем рождения. Каждый желающий ТКУшник или ТКУшница может взять открытку и поздравить с Днем рождения ТКУшника или ТКУшницу! Клуб всегда присоединяется к поздравлениям:). Просьба обращаться за открыткой ко мне или к Олегу.
Касательно последующего дизайна открыток. Предлагаю на фотоконкурсе сделать номинацию «Зрительских симпатий» в ФБ, где будет выбрана одна фотография по лайкам, она и будет на открытке 2022 года. На 2021 год можем выбрать фотографию из прошлого фотоконкурса, сделав голосование дополнительное (на красивое можно смотреть долго :) ).
Идея в том, чтобы каждый год с новым дизайном поздравлять открытками ТКУшников. Через 20 лет будет красивая стопка драгоценных открыток, разной тематики о жизни в ТКУ.

Идеи приветствуются для дальнейшего выбора дизайна открытки.

Зображення
Аватар користувача
Интел
Керівник турклубу
Повідомлень: 5016
З нами з: 23.10.2006, 21:49
Звідки: Киев

Повідомлення Интел »

Алена Гищак писав: Через 20 лет будет красивая стопка драгоценных открыток,
Мне нравится эта идея! :)
Аватар користувача
Альона Гищак
Досвідчений користувач
Повідомлень: 437
З нами з: 12.01.2019, 10:45

Повідомлення Альона Гищак »

Данный проект по поздравительным открыткам закрывается за неименеем спроса. :)
Может кто-то что-то новое придумает :wink:
Аватар користувача
Оля Настенко
Актив
Повідомлень: 195
З нами з: 15.01.2019, 13:47

Повідомлення Оля Настенко »

Алена Гищак писав:Данный проект по поздравительным открыткам закрывается за неименеем спроса. :)
Как так? Такая крутая идея! Очень жаль, что нету спроса.
Аватар користувача
Оля Настенко
Актив
Повідомлень: 195
З нами з: 15.01.2019, 13:47

Re: РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПОЗДОРОВЛЕНЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ В ТКУ

Повідомлення Оля Настенко »

Олег Трилис писав:Таким чином вдасться уникнути небажаних чатиків та різноманітного морального дискомфорту.
Спустя полгода хочу уточнить у Актива следующее.
Есть ли эти люди, кому новая практика дала ощущение большего комфорта? Не могу в это поверить, сталкиваясь теперь с прямыми адресными предложениями присоединиться. Раньше была возможность проигнорить чат, никому ничего не объясняя и не ставя в неудобное положение, теперь надо напрямую отвечать "нет, спасибо, мне это неинтересно и т.п., и т.д.", что вызывает внушительный дискомфорт у обоих участников диалога, или в противном случае присоединяться, делая выбор без выбора.
Аватар користувача
Kefirek
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3112
З нами з: 14.05.2011, 14:29
Звідки: Вишгород
Контактна інформація:

Re: РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПОЗДОРОВЛЕНЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ В ТКУ

Повідомлення Kefirek »

Оля Настенко писав:Раньше была возможность проигнорить чат, никому ничего не объясняя и не ставя в неудобное положение, теперь надо напрямую отвечать "нет, спасибо, мне это неинтересно и т.п., и т.д.",
Можна ще відповісти: "я подумаю" або збрехати "я подарую свій окремий подарунок від себе"
Відповісти