Клубна гітара

Всі питання, пов'язані з туризмом і діяльністю Клубу

Модератори: Олег Триліс, Палец

Відповісти
Аватар користувача
Оля Настенко
Актив
Повідомлень: 195
З нами з: 15.01.2019, 13:47

Клубна гітара

Повідомлення Оля Настенко »

Декілька місяців тому Активом було прийняте чудове рішення - виділення коштів на купівлю нової клубної гітари. 

Так як за відгуками наших музикантів всі три гітари, що стоять на клубному балансі, в непридатному для гри стані. Тому їх будемо продавати за будь-яку ціну, за яку вдасться, а для себе купимо одну, але нормальну. Зберігатись вона буде у Альонки Гищак, яка зможе привозити її на великі клубні заходи. Це унеможливить сумні випадки, коли гітаристи в колі біля вогнища є, а гітари - жодної. Можливо, у когось іншого, але однозначно у того, хто зможе забезпечити її присутність на ПВД, а не як зараз. Також це дасть змогу більш бережливо ставитись до особистих гітар клубівців, тобто не використовувати їх в несприятливих умовах. 

Але в подальших розмовах з деякими клубівцями лунали думки про те, що не такі вони вже й погані - просто треба хороший майстер. Віддавати гітару, якій більше років, аніж більшості з нас, в ремонт - рішення, яке не виглядає особливо результативним. Проте я не експерт в гітарах і, можливо, справді питання вирішується власними силами? Тому
1) Прошу наших музикантів відгукнутись щодо стану тих наших гітар, які потрапляли до них в руки. Чи все ж вони в такому стані, що грати на них бажання не виникає і невеличкий ремонт не змінить вашої думки? 

Якщо особливих заперечень щодо 1-го питання не буде, тоді виникає наступне і більш важливе -
2) Вибір нової гітари. Звісно, я не планую купувати гітару сама, а залучити до цього когось із наших музикантів (добровольці розшукуються), але варто обговорити і вибрати нашу гітарку спільними зусиллями.
Класика чи акустика? Які струни? І так далі. Варіанти, які мені здаються адекватними: акустична Stagg або класика Maxtone - не стримуйтесь в критиці, якщо треба))

Саме час сказати все, що ви думаєте з цього приводу, а не тоді, коли до вас потрапить "етот странний вибор" в руки біля вогнища ;) 
Мішик
Повідомлень: 8
З нами з: 19.05.2021, 10:16

Re: Клубна гітара

Повідомлення Мішик »

Я б радив брати однозначно акустику (стальні струни). Це через те, що акустика набагато гучніша за класику. Конкретно по фірмі й моделі, то раджу брати fender cd 60sc. Звук дуже збалансований і сама гітара така, що грати на ній справді приємно. Але в бюджет ще треба закладати нові струни, бажано elixir (близько 600 грн), так як штатні струни дуже поганої якості зазвичай.
Аватар користувача
Syanka
Повідомлень: 3
З нами з: 17.09.2020, 13:22
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Клубна гітара

Повідомлення Syanka »

Согласна с решением брать акустику, но Фендер сд60, как по мне, слишком уж крутой выбор. Да, гитарка супер, сама на такой много лет играю, но стоит она на данный момент 6 тысяч, да жалко такой инструмент использовать на природе у костра. Я бы поискала какую-то живую б/у акустику на олх, потому что нормальный новый инструмент за 2-3 мы не купим, а б/у можно найти гораздо более классную за такие же деньги
Аватар користувача
Оля Настенко
Актив
Повідомлень: 195
З нами з: 15.01.2019, 13:47

Re: Клубна гітара

Повідомлення Оля Настенко »

Витримки з інших джерел:
Ігор Андрєєв: як на мене краще брати класику,
Ось до речі непоганий варіант під ремонт
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/gitara- ... NbB9A.html
І нові, дещо дешевше, які б варто послухати
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/klassic ... 4;promoted
upd: в Києві кур'єр привозить (правий берег 150, лівий - 200) - і можна перевірити якість і т.д.


Витримка повідомлень з Теревень:
olha nastenko
Думаю, що варто орієнтуватись на бюджет до 2,5-3, якщо цього буде цілком достатньо. Якщо можна менше, ще краще

Андрій Басаргін
Так, це нормально. За цю суму можна знайти щось цікаве.08:31

Yanka Klymentovska 
На олх) але, думаю, в стартовому ТЗ це по дефолту малось на увазі, бо новеньку з магазину гітару брати суто для пвдшок сенсу нема.08:46

Альона Гищак 
Ну на олх б/у, яких у нас 3. Вже краще брати нову.08:53
Плюс треба перевірити, а якщо не в Києві, витрати на доставку,можливі пошкодження.edited 08:55

Yanka Klymentovska 
Там бувають дуже різні б/у (або практично нові, як в Андрей ). І тут хз, звісно, що вирішить більшість, але легке б/у хорошої марки особисто для мене більш прийнятно, ніж 100% нове, але, за наш із вами бюджет і в наших умовах використання -- незрозуміло що.
За доставку з інших міст я б і не розглядала, треба їхати, брати в руки, оглядати і т п. Але, знов же, як більшість вирішить.08:56

Альона Гищак 
Але хто буде їздити і розглядати? Так ще рік будемо вибирати:)edited 08:56

Yanka Klymentovska 
Певно, ті ж люди, хто і в магазин збирається) Оля шукала добровольців, я можу бути в їх числі, але не сама, плз)08:57

Володя Триліс
Наскільки я розумію, справа не в тому, нова гітара чи б/у. Наприклад, гітари старих майстрів з часом лише дорожчають. Справа в якості інструменту, яку хтось повинен перевірити. Адже навіть нові гітари в магазині всі різні. Просто в магазині за раз можна перепробувати багато гітар, а на ОЛХ лише одну. Тобто питання в наявності ентузіастів і часу.08:58

Андрій Басаргін
Теж вважаю, що тре брати легке б/у хорошої марки. Розглядати варіанти тільки в Києві. З нейлоном.09:15

Miseracle 
почему нейлон?09:17

Андрій Басаргін 
Наскільки бачив, більшість у нас грає на нейлоні09:17

Ігор Колотуха
Треба щоб гітара підходила для походів ;)09:29

OffSyanka
Да, 3/4 для прохода была бы в самый раз, но найти их почти нереально

Андрей Басаргин
Якщо серйозно, то гітару нестандартного розміру знайти важче, та й не кожен на ній зіграє з першого разу. 
В наших умовах будь-яка гітара - це розходник на пару років. Але треба брати нормальну, бо гітара середньої якості стане вбитою не за два-три роки, а за один

Ігор Колотуха
Дешевизна
Лёгкость и размеры 3/4
Наличие упаковки
Запасные струны
Круто было бы, если гриф откручивался для перелётов09:47
Я к тому что клуб не только в ПВД ездит на машине. А и ходит в походы09:49

Андрей Басаргин
3/4 знайти дуууже важко. А гріф, що знімається, на сучасних бюджетних гітарах не роблять09:49

Sivk@ Burka
У меня в планах было взять обычную окулельку для переделки на шестиструнку метал - компактно, удобно и звучит , что для походов в самый раз!09:49

Я
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/pols ... f;promoted 
на олх завалено повідомленнями про таку 3/4. хтось тримав таку в руках?

Sivk@ Burka
Гриф вроде средних размеров
 
Андрей Басаргин
Моя думка: шукати трохи б/у Yamaha чи Hohner, або ще пару виробників може підказати @parus_caeruleus . Стандартного розміру.
 
Yanka Klymentovska
Про 3/4 це теж суперечливе питання, бо не у всіх пальці зручно стають на зменшений гриф

Sivk@ Burka
Кстати, как показал опыт - в холодное время нейлон себя ведёт оч паскудно, и звучит не очень.

Лёша Косячков
Моя лапа и на обычном не помещается. Про укулельку я как-то даже не представляю.
Втавлю пять копеек. Я за то, что надо взять недорогую гитару на ОЛХ или где-то еще. Брать новую - не вариант, она убьется сразу.
Кстати, что со старой клубной? Может, можно починить?09:54

Я
та, что у Солодкова, не поддается "лечению". о других позитивных отзывов тоже нету. может быть, и можно там что-то спасти, но если этого до сих пор не сделали, то, видимо, мы просто так и дальше будем без клубной гитары.09:59

Ігор Колотуха
Ми брали її і в походи і в ПВД. Вона вже довго з нами) Вона як на свій стан досить ок звучала

Pavlo Nadtochyi
Ніна ти ж теж гітаристка наче? Ти пробувала лабати на тій клубній що в тебе?

Ніна
Її треба клеїти((. Але , як не дивно, вона грає)) Якщо для походу, то я вважаю, що ок. Бо вона легка. А для пвд можна і важку «круту» купувати. Але я не вмію клеїти і не знаю чи взагалі є рєзон. Треба питати в тих, хто це робив.

Sivk@ Burka
Можна спробувати

Ігор Андрєєв
Схоже ця гітара була в лижному, але там ще щось було не так з грифом.
Клеїти можна звичайним столярним ПВА, неодноразово цим займався. Єдине, що він може бути досить пластичний особливо за підвищення температури і вологості. Але останні спроби клеїти столярним ПВА Момент були досить успішними.

Николай
я ту гитару, которую в походы таскаю пуром клеил, отличная тема. На пвд да, можно и большую носить

Лёша Косячков
Тю, так давай я склею.11:02
У меня точно такая же фигня была. Гитара как-то играет.11:02
Предлагаю склеить и купить еще11:07
Пусть две будет. Одну берем, пока не убьем, вторую используем дальше11:08

Паштет
Ну ОЛХ все одно, вважаю, треба шукати і брати. Тож хто зі слухом і має час - будемо вдячні за допомогу)
А якщо Льоха готовий спробувати склеїти - то домовляйтесь паралельно за трансфер Васильків-Русановка))11:13

Лёша Косячков
А на 25/5 не превезете? Я тогда сразу и заберу, а может, и на месте поклею11:14
Или в четвер? на лекцію11:15
 
utrevio
Поклеїти реально, але я б не клеїла ПВА, краще взяти щось з сучасних клеїв, які не розмокають.

Sergii Selivanov
для гитар используют клей titebond ( спрашивал у знакомых гитарных мастеров )14:00
правда мастера заказывают его с европы - говорят, что то, что у нас продаётся фигового качестве...

Андрій Мазко
А почему эпоксидка не подходит?14:08

Sergii Selivanov
возможно эпоксидка от постоянной вибрации начинает разрушаться, но это лишь догадка, я сам не мастер...edited 14:10

Андрій Мазко
Если эпоксидку смешать не точно, она будет пластичной и не хрупкой. Но надо опытным путем пропорции устанавливать. Можно не попасть в нужный диапазон, и она вообще не застынет. (растворяется в ацетоне). Кто не в курсе - современные эпоксидки есть с 5 ти минутным застыванием.

я
якщо відверто, то на такій клеєній на пвд хтось буде грати? мені здається, її можна склеїти і лишити для походів, бо легка. ну і в поході майже будь-яке звучання буде здаватись прекрасним.

Тася
Справа слуху))
Підтримую тих, хто за олх. Не пам’ятаю вже, чому ми не захотіли брати в травневий похід клубну, але шукали ту, яку не шкода вбити. тому треба шукати легку гітару, перш за все. з розміром то вже як пощастить, але так, 3/4 ідеально. а може для ПВД і не має сенсу купувати — зазвичай гітаристи на своїх грають

Я
траплялись випадки, коли ніхто не приносив взагалі. а перед Мигією шукали/просили, кому не жалко взяти. це не ок сценарій
Ямаха:
1) https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/prod ... e1e07da039
2) https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/gita ... 9;promoted
3) https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/prod ... e1e07da039
4) https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/gita ... e1e07da039

Андрій Басаргін 
Ну вот любые первые 3 позиции можно ехать смотреть. Конечно чисто визуально 2 и 3 мне нравятся чуть больше)10:27 а что за гитара под первым номером? На ямаху не похожа, хоть и написали ямаха...

Yanka Klymentovska 
Це ямаха, схоже що 3/4

Андрій Басаргін 
Я бы номер 2 глянул вживую. Но она без чехла. Третья тоже интересная, но она с металлом

Николай
а чего вы все металл не любите?10:39

Андрій Басаргін 
Привычка...edited 10:39
Готов с кем-то еще сегодня вечером поехать что-то глянуть.edited 10:40
 
Давай сегодня поедем и глянем что-то из списка? В крайнем случае пива выпьем ))11:16

Ігор Колотуха
Я підтримую і покупку нової гітари і реанімацію старих ;)11:52

Mykhailo Kravchenko
Якщо трохи розширити бюджет, то ось непоганий варіант
Гитара Fender CD-60 оригинал + чехол: 4 800 грн. - Акустические гитары Киев на Olx
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/gitara- ... N66Cb.html
www.olx.ua 
 
Veronika Кostenko
ну якщо розширювати, то можна і нову ямаху взяти. я на такій якось грала, гарно звучить. вона стандартного розміру. класична (нейлонові струни) https://f.ua/ua/yamaha/c40m.html?gclid= ... 91EALw_wcB

Николай
там в списке бушных как раз c40 есть, вроде во вменяемом состоянии14:45

Veronika Кostenko 
тогда голосую за нее14:45

Андрій Басаргін 
Вот она https://www.olx.ua/d/obyavlenie/gitara- ... NbSjh.html
Можем вместе поехать глянуть15:07
Цена хорошая, и с чехлом15:08

Mykhailo Kravchenko
Я б нейлон не радив брати для гри на природі15:24

German Demidov 
++
Востаннє редагувалось 02.11.2021, 17:22 користувачем Оля Настенко, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Палец
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3885
З нами з: 23.10.2006, 17:50
Звідки: Lund, Sweden

Re: Клубна гітара

Повідомлення Палец »

Ну да, старики за классику, молодежь за Фендер. Где-то даже ожидаемо... :)
Вы млекопитающее? Тогда приятного вам млекопитания.
Аватар користувача
Herman Demydov
Досвідчений користувач
Повідомлень: 23
З нами з: 16.09.2020, 19:30
Контактна інформація:

Re: Клубна гітара

Повідомлення Herman Demydov »

Я так же однозначно за акустику!

3/4 не принципиально, на как вариант рассмотреть можно.

Лееегкий б/у - это нормально (главное что бы добровольцев собрать 3-4 человека для просмотров).
Если прям гитара потасканая временем - то нашу эксплуатацию она не выдержит, тогда уж лучше новую бюджетную с магазина. Думаю существенной разницы (по сравнению с тем же Фендером, к примеру) для пения песен у костра почти никто не заметит. 

Струны нужны железные - они звучат при любой температуре и они реально звучат, звенят, их слышно и приятно слушать. 
Я думал форумы уже вымерли
Аватар користувача
Оля Настенко
Актив
Повідомлень: 195
З нами з: 15.01.2019, 13:47

Re: Клубна гітара

Повідомлення Оля Настенко »

Резюмую 
1. Стару легку гітару зі смайлом треба склеїти - і активно брати в будь-які походи. Прошу зайнятись цим питанням Льошу Косячкова. Гітара наразі у Ніни. Хто хоче доєднатись до цієї занятної процедури, звертайтесь до Льоші.
2. Дві інші клубні гітари знаходжу і намагаюсь попрощатись з ними з фінансовою вигодою для Клубу. Ці гітари взагалі ніхто не згадав ніяк.
3. Купуємо на олх б/у норм гітару. Очікуваний верхній ліміт затрат 3 тис. Всіх, хто заявляв про допомогу оцінки інструменту, запам'ятала - зроблю окремий чат для обговорення безпосередніх варіантів.
Аватар користувача
Kefirek
Досвідчений користувач
Повідомлень: 3112
З нами з: 14.05.2011, 14:29
Звідки: Вишгород
Контактна інформація:

Re: Клубна гітара

Повідомлення Kefirek »

Оля Настенко писав: 03.11.2021, 15:42 2. Дві інші клубні гітари знаходжу і намагаюсь попрощатись з ними з фінансовою вигодою для Клубу. Ці гітари взагалі ніхто не згадав ніяк.

В мене на роботі зберігається одна з клубних гітар (а саме ГИ2) про яку "взагалі ніхто не згадав ніяк". Можу принести її в спелеоклуб 11.11.2021, щоб передати комусь. Є охочі її взяти до себе?
Зображення
Аватар користувача
Оля Настенко
Актив
Повідомлень: 195
З нами з: 15.01.2019, 13:47

Re: Клубна гітара

Повідомлення Оля Настенко »

Із певним запізненням, та все ж повідомлення не втрачає своєї актуальності.
У Клуба з’явилась нова гітара. Гітара 3 (1 м, 1,65 кг), комплектація: гітара, чохол – Гі3 
Вага гітари без чохла - 1,5 кг. Струни нейлонові.

Викупили особисту гітару Олексія Чечуги. Разом з чохлом обійшлось нам це в 1200 грн (за собівартістю). Гітара нова і пройшла перевірку одним виїздом (де і була придбана) – наш запит задовільняє в повній мірі.  
Дякую всім за жваву участь в обговоренні та наданні цінних порад! 

 
Аватар користувача
Оля Настенко
Актив
Повідомлень: 195
З нами з: 15.01.2019, 13:47

Re: Клубна гітара

Повідомлення Оля Настенко »

Kefirek писав: 09.11.2021, 17:44
Оля Настенко писав: 03.11.2021, 15:42 2. Дві інші клубні гітари знаходжу і намагаюсь попрощатись з ними з фінансовою вигодою для Клубу. 
В мене на роботі зберігається одна з клубних гітар (а саме ГИ2) про яку "взагалі ніхто не згадав ніяк". Можу принести її в спелеоклуб 11.11.2021, щоб передати комусь. Є охочі її взяти до себе?
Я заберу. Коли матимеш змогу в якийсь з четверів принести в Клуб, прошу повідомити, аби ми точно пересіклись. 
 
Аватар користувача
Родион444
Повідомлень: 6
З нами з: 24.03.2023, 15:26
Звідки: Київ

Re: Клубна гітара

Повідомлення Родион444 »

Вибір між класичною та акустичною гітарою залежить від ваших особистих уподобань і того, що ви хочете грати. Ось деякі ключові відмінності між ними:

Класична гітара:

Використовує нейлонові струни, які легше лягають на пальці і дають м'якший, тепліший тон
Має ширший гриф, що полегшує гру пальцями та виконання складних акордів
Зазвичай використовується для класичної музики, фламенко та інших стилів, які вимагають гри пальцями

Акустична гітара:

Використовує сталеві струни, які важчі для пальців, але дають яскравіший і гучніший звук
Має вужчий гриф, що полегшує виконання баррових акордів та ладів
Може використовуватися для широкого спектру стилів, включаючи фолк, кантрі, рок та поп-музику
Якщо ви зацікавлені у виконанні класичної музики або фламенко, класична гітара, швидше за все, є найкращим вибором для вас. Однак, якщо ви хочете грати широкий спектр стилів, акустична гітара є більш універсальною.

Зрештою, найкращий спосіб зробити вибір між класичною та акустичною гітарою - це спробувати їх на собі. Відвідайте музичний магазин і пограйте на кількох різних моделях, щоб зрозуміти, яка з них вам найбільше підходить.

 
Відповісти