Турклуб “Університет” виник в 60-х роках минулого сторіччя як секція гірського туризму Київського університету ім. Шевченко. У різні роки секцією керували Борис Семенович Захарченко (Боб Семенович) і Валерій Олександрович Горошко (батько Горох). Зараз їхню справу гідно продовжує Володимир Триліс (його ще звуть Інтелігентом або Інтелом).

Турклуб “Університет” – це неформальна незалежна (в тому числі, на жаль, і від своєї alma mater) організація, а простіше кажучи, компанія друзів і однодумців. Однодумців насамперед в тому, що туризм – це, як і раніше, походи, багаття, намети, рюкзаки, це та ні з чим незрівнянна атмосфера живого людського спілкування, яка зігрівала свідомих людей в цій країні кілька десятків років тому і тепер зігріває нас. У нас туристський клуб, а не туристична фірма. Ми не надаємо послуг – ми пропонуємо стати одним з нас.

Ми завжди раді тим, хто шукає, з ким піти в похід, взяти участь в змаганнях, де долучитися до світу туризму. За традицією ми орієнтуємося на студентську молодь, але наші двері відкриті кожному, і важко сказати, кого у нас більше – студентів чи всіх інших. Головне, як то кажуть, щоб людина була хороша. На цьому сайті ви завжди (вже ми постараємося) прочитаєте про наші плани – будь ласка, приєднуйтесь. Просто так беріть і приходьте – дозволу питати не потрібно і грошей ми не беремо (якщо раптом це виявиться не так, ми дамо вам знати про це заздалегідь).

Сайт турклубу завжди до послуг і представників інших туристських організацій Києва, України – та хоч Берега Слонової Кістки. Заходьте, читайте, виходьте на контакт, такі речі завжди потрібні. Ми будемо раді стати вам у пригоді.

Ну, і звісно ж, бажані гості на нашому сайті – це ті, хто колись був з нами, а тепер з якихось причин далекий від нас і від “нашого” туризму: хтось обтяжений сім’єю і турботами про неї, у кого-то змінилися життєві пріоритети, а хтось просто живе тепер за тисячі кілометрів. Але ми не забуваємо своїх людей: наша людина — вона назавжди наша.

Заходьте на вогник!

Вітаємо!

Маєте запитання? Оберіть одного з представників нашого клубу, щоб поспілкуватися в Telegram

Є питання? Пишіть!